ACO Artık Türkiye’de

Bu e-posta'yı düzgün göremiyorsanız tıklayınız.

27
Tanıtım Bülteni

12 Nisan 2007
 

 

 

 
Zengin ürün yelpazesiyle ilke edindiği kaliteli üretim prensibinden asla
vazgeçmeyen güvenebileceğiniz kuvvetli bir Alman firmasıdır.


ACO kuruluduğu 1780 yılından beri altyapı konusunda gerek standart gerekse müşteriye özel çözümleriyle müşterilerinin problemlerini çözmeye yönelik üretim yapan bir üreticidir. ACO, Avrupa'da 13, dünya üzerinde 28 fabrikasıyla inşaat firmalarının vazgeçilmez destekçisi olmaya devam etmektedir. ACO, Türkiye'de Haziran 2006'dan beri aktif olarak çalışmaktadır.

Ürünlerimizi birçok yerde zaten kullanıyorsunuz, özellikle havaalanlarında, limanlarda, tünellerde, spor alanlarında, otoparklarda, otellerde, benzin istasyonlarında yada  peyzaj çalışmalarında.


 
ACO'nun ürünlerinden bazılarını şu şekilde belirtebiliriz:
 
ACO - Multiline Drenaj Sistemleri: Her türlü uygulamaya uygun, dış mekanlarda kullanılan, yüzey sularının tahliyesi için dizayn edilmiş bir sistem olup, estetiği, fonksiyonel olması ve sağlamlığı ile mimarların vazgeçemedikleri bir sistemdir. Montaj kolaylıkları ve farklı ızgara seçenekleriyle kişisel çözümler ve tasarımlar için değişik yük sınıfı kanallarla zengin seçenekler sunmaktadır.                                 
 
ACO - Hexaline Drenaj Sistemi : Plastikten imal edilmiş olan bu kanallar ucuzluğu, sağlamlığı ve kolay montajıyla vilların, garajların, yaya alanlarının, yüzme havuzlarının vazgeçilmez ürünü olmuştur. Petek şeklinde dizaynı, siyah ve gri renkleri ile sağlam, kırılmayan kolay kesilebilen, çok amaçlı kullanılabilen bir su tahliye sistemidir.
 
ACO - Fuga Drenaj Sistemleri: Yeni dizayn fuga drenaj sistemimiz mimarlara peyzaj çalışmalarında ilave çözümlerle estetiği birlikte sunmaktadır. Yüzey sularının kanal içine akıllı şekilde ulaştırılması ve polimer betonun sunduğu çözümle memnun edecek bir sistemdir.
 
ACO - Tünel Drenaj Sistemleri: Tünel yapımındaki inşaat yapı elemanları yüksek güvenlik şartlarına uygun olmalıdır. EN standartlarına göre tünel içinde meydana gelebilecek kazalarda etrafa yayılacak yanıcı ve tutuşma özelliği olan malzemelerin yol üzerinden yerin altına aktarılması zorunludur. ACO, Tünel Drenaj Sistemleri ile bu problemi çözmüştür.
 
ACO - Rogar Kapakları: ACO-Rogar Kapakları, sıradan kapakların sunduğundan daha fazlasını sunar. Paslanmaz çelik, aluminyum, döküm, galvaniz, vb. malzemelerden yere gore seçilebilen ve farklı yük sınıflarına, farklı ihtiyaçlara hitap eden rogar kapakları gıda ve ilaç endüstrisinde, hava limanlarında, benzin istasyonlarında kullanılabilir.
 
ACO - Kuranglez Sistemleri: ACO'nun inşaat dünyasına getirdiği bu yenilikle Türkiye bir ilkle daha tanışmış olmaktadır. İzolasyon firmalarının, pencere üreticilerinin ve müteahhitlerin işine yarayacak bu sistemle bodrum katlarına ışığın düzgün girebilmesi, rutubet ve su sızmalarının önlenmesi sağlanmıştır.
 
ACO - Paslanmaz Çelik Duş Kanalları: Paslanmaz çelikten imal edilmiş modern dizayn ürünleri ile yüksek kaliteli banyoların vazgeçilemez ürünüdür. Sunduğu çeşitli alternatiflerle tasarımcıların gözdesi olmuştur. Kimyasal işlemlerden geçirilmiş ve lazerle kesilmiş paslanmaz çelik yer süzgeçleri hijyenik şartları yerine getiren kusursuz bir malzemedir.
 

ACO - Plastik Yer Süzgeçleri: Plastik Yer Süzgeçleri modüler uygulama sistemiyle ürünlerin çeşitli kombinasyonlarda kullanımına olanak tanır. Bu sayede uygulama alanlarında çözüme mutlaka ulaşılır. Islak zeminler içim mükemmel çözüm olan bu ürünler hijyen ve temizlik konularında da DIN 1253 göre dizyan edilmiştir.

 
ACO - Passavant Ayırıcı Sistemleri: Endüstriyel veya ticari ihtiyacınıza göre değişik ölçülerde farklı ayırıcıları DIN 1825 standartlarında sunan ACO, isterseniz ihtiyacınıza göre de yağ, petrol ve biyolojik yağ ayırıcıları dizayn etmektedir. Ürünleri Avrupa'da her ülkede benzin istasyonlarında, otellerde, restorantlarda kullanılmaktadır.
 
ACO - Paslanmaz Çelik Boru Sistemleri: Geleneksel atık su sistemlerinin sunduğu temel hizmetlerin yanısıra paslanmaz yapısı ile Avrupa'da tercih sebebi olmaktadır. Gemicilik sektöründe de kullanılan borularımız maliyet avantajı, korozyon dayanımı, kolay montajı, tutuşmama özelliği, sızdırmazlığı, isteğe bağlı olarak elektropolarizasyon yapabilme imkanlarıyla farklı sektörlerden talep gören uluslararası standartlarda ürünlerdir. 
 
ACO - Passavant Çek Valf Sistemleri: Yoğun yağmur suları ve beklenilmedik su baskınları için atık suların geri dönüşüne karşı efektif korunma yöntemi olarak ACO, aktif ve pasif çek valf sistemleriyle çözüm sunmaktadır.
   

ACO Yapı Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti
Koreşehitleri Cad. No 11/1 34400 Zincirlikuyu - İstanbul / Türkiye
Telefon: 0212 347 52 54 - Fax: 0212 347 52 57 - E-mail: info@acoturkiye.com - İnternet : www.acoturkiye.com


Tanıtım bültenleri almak istemiyorsanız tıklayınız.